Produkter Tjenester Meny
VB Rørlegger med bedriftslogo på genseren

Medarbeidere i VB Bryne Rør

Medarbeidere

Roald Andersen

Daglig leder

roald@bryneror.no
Mobil: 93017336

Helge Nordbrønd

Faglig leder/Prosjektansvarlig

helgen@bryneror.no
Mobil: 93017332

Børge Haus-Reve

Sivilingeniør VVS

borge@bryneror.no
Mobil: 95865666

Sigve Klepp

Serviceleder

sigve@bryneror.no
Mobil: 91580435

Andreas Berg

Prosjektutvikler Industri & Næring

andreas@bryneror.no
Mobil: 91007190

Tor Haugland

Rørleggermester/Prosjektleder

tor@bryneror.no
Mobil: 93017340

Kenneth Egeland

Prosjektleder

kenneth@bryneror.no
Mobil: 48182124

Bjarne Hansen

Prosjektleder

bjarne@bryneror.no
Mobil: 90623748

Pål Aase

Prosjektleder

paal.aase@bryneror.no
Mobil: 93017329

Karen Borgen

Administrativt ansatt

karen@bryneror.no

Ingvild Haugland

Salg

ingvild@bryneror.no
Mobil: 40299730

Ragnhild Hetland

Butikkansvarlig

ragnhild@bryneror.no

Frode Byberg

Anleggsleder

frode@bryneror.no
Mobil: 47800656

Magnus Haugstad

Rørleggerbas

magnus@bryneror.no
Mobil: 93017331

Morten Nordbrønd

Anleggsleder

morten@bryneror.no
Mobil: 93017330

Simon Paul Reece

Anleggsleder

simon@bryneror.no
Mobil: 97463577

Erlend Svela Sandven

Rørleggermester

Mobil: 92212912

Espen Kartevoll

Rørleggermester

Mobil: 99102491

Karwan Reshid

Rørlegger

Nicolai Heskestad

Rørlegger

Tommy Tønnesen

Rørlegger

Shazad Sherzad Ali

Rørlegger

Svein Even Rek

Servicerørlegger

Runar Hatteland

Servicerørlegger

Kristoffer Haver

Rørlegger

Wojciech Podobinski

Rørlegger

Marcus Aardal Dias

Rørlegger

Eirik Undheim

Rørlegger - Permisjon

Thomas Stangeland

Rørlegger

Nihad Shukri

Rørlegger

Anders Fløysvik

Rørlegger

Elias Nærland

Rørlegger

Tor Aase

Rørleggerlærling

Steffan Hana

Rørlegger

Frank Aarthun

Rørlegger

Anne Lene Hegelstad

Rørleggerlærling

Erling Solheim

Rørleggerlærling

Terje Stokkeland

Rørleggerlærling